Electrical Repair

Electrical Repair, gemiler üzerinde ne gerekli olan tamir türüdür. Bildiğiniz üzere gemilerin elektrik aksanı sayesinde ilerlemekte ve yol bulmaktadır. Radar sisteminden motorların çalışma sistemlerine kadar elektrik gerekir. Elektriksel problemler oluştuğu takdirde gemi su üzerinde akıntıya göre hareket eder ve herhangi bir işlem yapılmaz. Dolayısı ile gemi üzerinde elektrik açısından alınan en ufak bir hata sonucunda direkt olarak tamir edilmeli ve tekrar etmemesi için önlemler alınmalıdır. Küçük arıza bildirimleri bazen büyük arızaların da önüne geçebilir.

Electrical Repair

Electrical Repair, O yüzden gemi ile yolculuğa çıkmadan önce electrical repair gereksinimlerini karşılamalısınız. Hatalı basınç sensoru, transduser arızası, hatalı limit anahtarı ve hasarlı ekipmanların tespiti yapılarak kısa süre içerisinde onarımı gerçekleştirilir. Yedek parçası olmayan ekipmanların da tamiri mümkündür. Eğer geminizin üzerinde elektriksel sistemde yedek parça üretmeyen bir ekipman varsa bunu dert etmenize gerek yoktur. Tüm sistemler üzerinde tamir mümkündür. İşinde uzman ekibimiz tarafından yapılan incelemeler sonucunda nasıl bir yol izleneceğinden siz de haberdar olabilirsiniz.

Denizin Her Yerinde Onarım İşlemi

Tuzla ship repair kapsamında mobil destek ekiplerimiz bulunmaktadır ve 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır. Bu kapsamda geminiz suyun ortasında arıza yaparsa destek ekiplerimiz yanınıza kadar gelerek sorunu çözerler. Bu sorun çözümü kalıcı olabildiği gibi geçici de olabilmektedir. Geçici çözümlerde geminiz hareket edecek hale getirilir ve daha detaylı incelenmek üzere Tuzla shipyard alanımıza getirilir. Hatanın türüne göre kuru havuz yöntemi veya diğer yöntemler ile gemi üzerinde onarımlara başlarız. Onarım esnasında gemi kaptanı veya mühendislerinin ekip arkadaşlarımızın yanında bulunmasına da izin veririz. Böylece geminiz üzerinde yapılan onarım işlemlerini anlık olarak siz de takip edebilirsiniz. Aynı zamanda bu hizmeti bakım için de kullanabilirsiniz. Beklenmedik durumlarda sorun yaşamamak için bakım hizmeti işinize fazlasıyla yarayacaktır. Tuzla ship repair ile electrical repair hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Geminizi Yüksek Performansta Tutun

Electrical repair geminizin performansını en üst seviyede tutmaya yardımcı olur. Radar sistemlerinden diğer sistemlerin tümüne kadar tam çözüm sağlar. Aynı zamanda geminizin elektrik sistemleriyle ilgili SOLAS veya Sahil Güvenlik düzenleme endişeleri varsa hızlı bir şekilde giderilir ve tam güvenlikli olarak gemi seyahati sağlarsınız. Sorun tespit ve çözüm aşamalarımız hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve değerli vaktinizden çalınmaz. Geminizin zamanında sefere çıkması gerekiyorsa bu işlem için gecikmeyecek olup, planladığınız tarihte geminizi su üzerine indirebileceksiniz.

Hanaukyou Maid-tai OVA (https://animeheaven.pro/m/wy3q) Episode 3

KissAnime: Forest this flower bloom anime episode Full online free at https://kissanime.mx demon slayer kissanime

Animepahe: "Parade" de Satie anime episode Full online free at https://animepahe.cc watch anime free

AnimeFreak: Durarara!! x2 Shou: My Heart Is in the Pattern of a Hot Pot (Dub) anime episode Full online free at https://animefreak.ws animefreaks anime

Gogoanimelol peatix: https://gogoanimelol.peatix.com/

Issuu: https://issuu.com/animeflixnl