Engine Overhaul

Engine Overhaul, Gemi üzerinde bulunan motorlar sık bir şekilde bakıma ve revizyona ihtiyaç duyarlar. Engine overhaul ile çıkacak olduğunuz yolculuklara güven katabilir ve can güvenliğinizi koruyabilirsiniz. Tuzla shipyard üzerinde gemilerinizdeki motorların revizyonunu ve bakımını en iyi şekilde yapmaktayız. İşini seven ve işinde profesyonel olan ekip arkadaşlarımız ile sizlere güvenli yolculuk garantisi veriyoruz. Motor bakımı adımları sıkı bir şekilde ilerlemekte olup hiçbir nokta atlanmadan bir sorun varsa tespit edilmektedir.

Engine Overhaul

Engine Overhaul, Tespitin ardından gerekli onarım ve bakım işlemleri motor üzerinde gerçekleştirilir. Verdiğimiz bakım ve revizyon hizmeti sadece ana motor ile sınırlı kalmamaktadır. Aynı şekilde yardımcı motorlar üzerinde de detaylı olarak incelemeler yapar ve motorun gerek duyduğu bakımları uygularız. Yardımcı motorlar üzerinde çoğunlukla daha fazla sorun görüldüğü için en ince detayına kadar incelenmektedir. Gemiler üzerinde bulunan dizel motorlar yer alır ve dizel başta olmak üzere diğer motor türleri de uzmanlık alanımıza girmektedir.

Kuru Havuz Yöntemi ile Detaylı Bakım

Engine overhaul gemi üzerinde çeşitli hasar veya arızalara sorun yaratabiliyor. Dolayısı ile su üzerindeyken onarım ve bakım işlemleri imkansız olabilir. Bu yüzden Tuzla shipyard üzerinde kuru havuz sistemini kullanıyor ve geminizi en iyi şekilde onarıyoruz. Motorun pervane üzerinde olan etkilerini araştırıp oradaki bakımları da titizlikle yapmaktayız. Tuzla ship repair hizmetimiz uzun yıllardan beri uzman ekibimiz ile devam etmektedir. Ekip içerisinde çalışma arkadaşlarımız istekli ve kendini geliştirmeye yönelik olduklarından dolayı onarım ve bakım işlerini kendi gemileriymiş gibi yapmaktadır.

Bu yüzden geminizi bize teslim edip arkanıza rahat bir şekilde yaslanabilirsiniz. Bakım sürelerimiz standartlara uygun bir şekilde yapılıyor olup en kısa sürede tekrar kullanıma hazır hale getiriyoruz. Bakım esnasında motora uygulanacak işlemlerde geminin makine mühendisini de bulundurma şansınız var. Yapılan işlemleri makine mühendisi veya kaptanınıza da göstererek ters giden bir durum olduğunda şahit bulabilirsiniz. Tuzla ship repair üzerinde bu hizmetimiz sizler için devam edecektir.

Motor Bakımının Avantajları

  • Engine overhaul işlemi düşük maliyetlidir.
  • İleride oluşabilecek yüksek maliyetli hasarların önüne geçer. Bakım ile motorunuz daha az süre ile eskir. Bu da motorun daha az arıza yapacağı anlamına gelmektedir. Bakım sırasında ise detaylı araştırma sonucunda görülen küçük arızalar büyümeden giderilir.
  • Güven içerisine yolculuk yaparsınız.
  • Motorunuz denizin ortasında sizi yarı yolda bırakmaz.
  • Aşırı ısınmaların önüne geçebilirsiniz.
  • Bakım sonucunda motorunuzu uzun ömürlü olacak şekilde kullanabilirsiniz.

Website https://animetv.cc: Watch Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online animetv Episode 12 plunderer anime tv

Website https://animeheaven.pro: Watch Wounded Man animeheaven Episode 5 animes online

Website https://animefreak.ws: Watch Yuu☆Yuu☆Hakusho: Eizou Hakusho - Opening Ending Encyclopedia animefreak Episode Full - Raw anime freak new site

AniWatch: Rolling☆Girls: Chibi☆Rolling☆Girls Korokoro Gekijou anime episode 6 online free at https://aniwatch.pro aniwatch

Forum yealink: http://forum.yealink.com/forum/member.php?action=profile&uid=161570

Sites google: https://sites.google.com/view/gogoanime-official/home